verify

verify پنل های بین‌المللی

شاید برای شما هم پیش آمده که قصد ثبت نام در سایت های خارجی رو داشته باشید ولی با مشکلات زیادی روبرو بوده‌اید که بیشتر این مشکلات به دلیل تحریم های اعمال شده بر ایران هستند و باعث پیش آمدن مشکلات برای ثبت نام و وریفای کاربران ایرانی شده است.

verify

آنلاین سرور همراه شما در verify اکانت های خارجی

آنلاین سرور این امکان را برای شما فراهم نموده است که با استفاده از خدمات آنلاین سرور ، اگر قصد ثبت نام در سایت های خارجی و وریفای اکانت خود در پنل های بین‌المللی دارید ، بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید. امروزه سایت های بزرگ دیجیتال ، سایت های آموزشی یا برگزار کنندگان سمینار و وبینار آنلاین ، سایت های فروش کالا و ... برای ثبت اطلاعات کاربران و فروش محصولات خود به آنها نیازمند وریفای شدن حساب کاربران خود برای ارائه خدمات خود به آنها هستند.
برای درخواست ثبت نام و وریفای فقط کافی است آدرس سایت مدنظر خود را طی تیکت برای ما ارسال کنید تا با اعلام هزینه و پرداخت آن ، ثبت نام شما انجام شود.

ارسال تیکت پشتیبانی
verify پنل های بین‌المللی

دیگر نگران خرید از سایت های معتبر دنیا نباشید!

amazon
envato
etsy
themeforest

سوابق کاری آنلاین سرور

12
دیتاسنتر در سراسر جهان
14693
مشتری از سراسر ایران
87432
خدمات ارائه شده
10
سال‌ حضور در مارکت

سوالات متداول

بین 1 الی 2 روز زمان بر است

با توجه به سایت مدنظر شما متفاوت خواهد بود و برای این موضوع می‌توانید آدرس سایت مدنظرتونو از طریق تیکت برای ما ارسال کنید تا هزینه وریفای به شما اعلام گردد.

کافیست نام سایت مدنظر خودتون رو طی تیکت برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما شرایط رابررسی نموده و به شما اعلام هزینه کنند . برای مثال آنلاین سرور میتواند در verify پنل های سایت هایی همچون OVH , NOCIX , Hetzner , Soyoustart , Redstation , worldstream , Kimsufi و ... به شما کمک کند