فروش سخت افزار

فروش سخت افزار

آنلاین‌سرور با ارائه مشاوره های رایگان در حوزه سخت افزار و زیرساخت و فروش تجهیزات مرتبط با مراکز داده همانند انواع سرور ها و تجهیزات شبکه سعی دارد تا شرکت ها و سازمان ها و افرادی را که نیاز به خرید سخت افزار و تجهیزات دارند را راهنمایی کند. همچنین آنلاین سرور ، سرور های خود را از برترین برندهای معتبر دنیا و متناسب با استانداردهای روز تمامی مرکزداده های ایران و دنیا ارائه می کند. اگر قصد گسترش کسب و کار خود را دارید و به فکر خرید سرور با کیفیت با قیمت مطلوب هستید می‌توانید با خیال راحت از آنلاین سرور خرید خود را انجام دهید .

فروش سخت افزار

سوالات متداول

بین 5 تا 7 روز کاری

بله این امکان جزو خدمات کولوکیشن آنلاین سرور به حساب می‌آید و محل نگهداری سرور های آنلاین سرور در دیتاسنتر سروش رسانه می‌باشد.

آنلاین سرور با راهنمایی شما برای خرید تجهیزات و سخت افزار ها از برند های با کیفیت با استاندارد های جهانی به شما کمک خواهد کرد.

خیر این قسمت برای درخواست خرید سرور اختصاصی هست . همچنین اجاره سرور اختصاصی برای کشور های ایران ، آلمان ، فرانسه ، هلند ، انگلستان و آمریکا موجود است.
همینطور امکان اجاره سرورمجازی که منابع کمتری به نسبت سروراختصاصی دارد از کشور های ایران ، آلمان ، فرانسه ، هلند ، انگلیس و آمریکا مهیاست.

امکان سفارش سرور اختصاصی با برند Dell ، Hp و Supermikro و سایر برند ها وجود دارد.